Fotograf ślubny warszawa cennik | Zapoznaj się z Naszą ofertą.

Wiele osób pyta o cennik i dlatego postanowiliśmy go udostępnić na naszej stronie. Jest to podstawowa wersja cennika i obejmuje jedynie wąski zakres usług oferowanych podczas uroczystości ślubnych oraz weselnych na terenie Warszawy i okolic.

Jeżeli zachodzi konieczność staramy się dojeżdżać do klienta nawet w innym mieście, jednakże wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

Oczywiście pełen zakres usług jest znacznie większy a sam cennik jest elastyczny. Staramy się dopasować do klienta zarówno pod względem jego potrzeb jak i zasobności portfela.

Prosimy nie zapominać, że poza fotografią oferujemy również usługi wideofilmowania uroczystości ślubnych oraz przygotowanie strony internetowej przed ślubem oraz po ślubie z dostępem do zdjęć.

Strona internetowa jest dostępna tylko dla gości weselnych oraz przyjaciół Państwa Młodych. Staramy się unikać publikowania zdjęć na portalach społecznościowych chyba, że jest wyraźna zgodna młodej pary.

Fotograf ślubny Warszawa cennik

Ten rok jest wyjątkowy. Wiele osób musiało zmienić plany ślubne a nasz kalendarz zmienia się każdego dnia. Jeżeli planujesz wesele jeszcze w tym roku to warto zadzwonić i dowiedzieć się o dostępność terminów.

Do końca roku jeszcze trochę czasu więc warto zadzwonić i spróbować negocjować cenę. Jesteśmy otwarci w tej kwestii.

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z Naszym cennikiem oraz moim instagramem.